محاسبه سریع درآمد یوتیوبر ها

یوتیوب چیست؟

یوتیوب یک سرویس اشتراک ویدیو جهانی است ، به این معنی که تمام مردم جهان میتوانند در یوتیوب ویدیو های خودشون رو که میتونه در موضوعاتی مثل آموزش ، سرگرمی ، کسب و کار و … باشه رو با دیگران به استراک بگذارند.

از آنجایی که درآمد یوتیوب از تبلیغاتی که قبل ، وسط و بعد از هر ویدیو به نمایش میابد است ، یوتیوب درصدی از این درآمد رو به یوتیوبرانی که به صورت مکرر ویدیو منتشر میکنند اختصاص میدهند که نسبتا درآمد بالایی است و حتی در ایران این بیزنس راه افتاده است و عموما مردم درکنار درآمد ثابت خودشون ، با فعالیت در یوتیوب درآمد دلاری‌ هم دارند.

درآمد یوتیوبر ها

شاید شما هم کنجکاو شده باشید که بدونید یوتیوبر مورد علاقتون چقدر درآمد داره و بتونید ریز به ریز جزئیات درآمدشون رو مشاهده کنید. با این روش قرار نیست که کاغذ قلم دستتون بگیرید و شروع به محاسبه از طریق فرمول های پیچیده کنید.

محاسبه درآمد یوتیوبر ها با سایت

خب خیلی روش و سایت و پلتفرم مختلف برای محاسبه این عددی که شما دنبالش هستید وجود داره ولی خب هر یک از این روش ها مشکلات خاص خودش رو داره. ولی این روشی که بهتون معرفی میکنم تقریبا سریع و آسون ترین روشی هست وجود داره.

شما میتونید خیلی راحت تنها با وارد کردن نام کانال یوتیوب در این سایت ریز جزئیات درآمد یوتیوبر ها رو ببینید. این سایت Social Blade نام داره که بجز محاسبه درآمد یوتیوب ، خیلی ویژگی های دیگه ای داره.

امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید. سعی ما در فرمت چی ارائه محصولات و مقالات به کسانی که در پلتفرم های مختلف تولید محتوا میکنند است و امیدواریم هر روز کیفیت محتوا خودتون رو افزایش بدید.

یوتیوبر پک استارتر

یوتیوبر پک استارتر

هرچی که یوتیوبر تازه کار احتیاج داره

فرمت چی
فرمت چی

فرمت‌چی فعالیت خود را از سال 1399 در زمینه فروش محصولات دانلودی و پروژه های آماده آغاز کرد. فرمت‌چی به عنوان یک مارکت دیجیتال ، محصولاتی مثل قالب های آماده گرافیکی ، مدل 3بعدی و… که مناسب پروژه های مشتریان عزیز است ارائه میدهد.

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.
Short Url Post

پک ادیت ویدیو یوتیوب